امروز :
سه شنبه - ۲۶ تیر - ۱۳۹۷
ساعت :

 

 

 

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و اجتماعی ،به مناسبت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه (س) نمایش مذهبی با نام « به رنگ ظهر یکشنبه » به سرپرستی کریمی ،کارگردان این نمایش ، در میان استقبال پرشور شهروندان از مورخ 25 بهمن لغایت 28 بهمن در فرهنگسرای ایثار اندیشه برگزار گردید .

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری شهریار ،هفدهمین نمایشگاه ملی عکس کودک و طبیعت مورخ 96/11/27 با حضور طاهری فرماندار ، محمودی نماینده مجلس ، حجت الاسلام مروج امام جمعه اندیشه ، فرنیاپور معاون سیاسی فرمانداری ، درخشان نسب شهردار شهریار ، اعضای شورای اسلامی ، خانم برنا رئیس اداره محیط زیست ، کردی رئیس بنیاد شهید ، استاد وهاب زادگان بوم شناس ، درویش عضو هئیت علمی مرکز تحقیقات جنگلها و مراتع ، نادر گهر سودی مجری و گوینده برجسته برنامه های مستند و تعدادی از علاقمندان در محل خانه هنرمندان شهرستان شهریار افتتاح گردید.
ستایش راد معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری با اشاره به هدف از برپایی این نمایشگاه عکس گفت: هدف از برپایی این نمایشگاه عکس که به همت مدرسه طبیعت زنگوله و قلیچ خانی بخشی از ارتباط موثر کودک با محیط پیرامونی خود را تحت عنوان مدرسه طبیعت به نمایش گذاشته و این پیامی است برای متولیان آموزش کودکان که بنظر میرسد این روزها فاصله های زیادی با رشد همزمان فکری و ذهنی و جسمی کودک در نحوه آموزش دارد، در تصاویر ارائه شده حاکی از آن است که کودک به تنهایی گرمی و سردی، بو، درد و زخم، ارتفاع و بالا و پایین رفتن او با کار کردن با چوب و سنگ با گِل‌بازی و شن بازی مهارت دستانش را بالا ‌برده و او با پریدن، دویدن ،معلق و غلت زدن و افتادن مهارت‌های جسمانی خود را تقویت می کند و حتی بدون حضور والدین خود خلاص از امر و نهی‌ها برای خودش درد سر درست میکند و اگر پدر و مادرها مجبور نباشند راه حلی برای آن نیز می یابد پس توانایی حل مساله را پیدا کرده و خلاقیتش را نیز می‌آزماید .
این نمایشگاه تا مورخ 30 بهمن از ساعت 10 لغایت 18 در محل نگارخانه خانه هنرمندان شهریار واقع در شهریار – انتهای خیابان شهید مصطفی خمینی – جنب مصلی سابق شهریار ، جهت بازدید عموم دایر می باشد .

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری شهریار،مورخ 96/11/27 نمایشگاه بزرگ یاس کبود مدینه با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری شهریار و هیئت منتظران ظهور و با همکاری هیات مهاجرین شهریار با حضور طاهری فرماندار شهریار، مروج امام جمعه شهر اندیشه درخشان نسب شهردار شهریار، اعضای محترم شوراری شهر، ستایش راد و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری شهریار و جلیل زاده ریاست اداره تبلیغات اسلامی، کردی ریاست بنیاد شهید شهریار و روحانیون و اقشار مردم در پایانه شهید ترابی شهریار افتتاح گردید. لازم به ذکر است این نمایشگاه تا تاریخ ۹۶/۱۲/۲ از ساعت ۹ صبح برای بازدید عموم باز می باشد.

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری شهریار ،مورخ 96/11/20 جشن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر با همکاری انجمن ناشنوایان شهرستان شهریار در حضور رئیس شورای اسلامی شهر شهریار آقای مهدور ، آقایان شهبازیان و درخشان از اعضای شورای اسلامی شهر شهریار و آقای ستایش راد معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری شهریار ،در فرهنگسرای ایثار اندیشه برگزار گردید.
همچنین در پایان این مراسم مسئولین و مدعوین به اتفاق از دفتر انجمن ناشنوایان شهرستان شهریار که در فرهنگسرای ایثار اندیشه واقع شده است بازدید به عمل آوردند.

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری شهریار ،به مناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر مورخ 96/11/15 سومین نمایشگاه آثار هنرمندان انجمن هنرهای تجسمی شهرستان شهریار در رشته های نقاشی ،خوشنویسی ،گرافیک ،عکاسی ،نقاشیخط ،نگارگری ،تذهیب ،تصویرسازی و گرافیگ ،با حضور جناب علی پناه ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهریار ،جناب ستایش راد معاون فرهنگی و اجتماعی ،جمعی از هنرمندان و صاحب اثران در خانه هنرمندان شهریار افتتاح شد .
این نمایشگاه تا مورخ 23 بهمن از ساعت 13 لغایت 19 در خانه هنرمندان شهریار به نشانی : شهریار ،انتهای خیابان شهید مصطفی خمینی (کرشته) جنب مصلی سابق ، برای بازدید عموم دایر می باشد .