امروز :
سه شنبه - ۲۶ تیر - ۱۳۹۷
ساعت :

بنر شهریار ، روابط عمومیواضح است که هر نهاد دولتی در درون خود نیاز به واحدی دارد که مسئولیت ارتباط مستقیم با اقشار مختلف جامعه را بر عهده دارد تا بتواند پل ارتباطی بین مردم و مسئولین باشد.
همچنین بالابردن سطح آگاهی های مردم از مهمترین وظایف یک نهاد دولتی است و این آگاهی دادن در مورد موضوعات مختلف باید به صورت گسترده و در معرض دید عموم قرار داشته باشد. واحد روابط عمومی معاونت فرهنگی با توانایی بسیار در طول این سال ها سعی نموده است تا بهترین شکل ممکن به اهداف خود دست یابد و در راه رسیدن به این اهداف از هیچ گونه تلاشی فروگذار ننموده است. از اهم فعالیت های این واحد می توان به اطلاع رسانی عمومی از طریق چاپ و نصب بنرهای گوناگون در سطح شهر اشاره کرد. شهرداری با داشتن 460 سازه در نقاط مختلف شهرهای شهرستان شهریار به چاپ و نصب بنر با شعارهای امر به معروف و نهی از منکر ، اذکار هفته، احادیث پیامبران و معصومین، همچنین چاپ و نصب بنرهایی برای تبریک و تسلیت به شهروندان در اعیاد، ولادت ها و شهادت ها و وفات ائمه معصوم و پیامبران و مناسبت هاب مذهبی در سطح شهر و همینطور در مورد همایش ها و موضوعات اجتماعی می پردازد.
در همین راستا می توان به برپایی سازه هایی با نام المان و طاق نصرت اشاره نمود که هم بر زیبایی فضاهای شهری چون میادین و بلوارها می افزاید و هم با ذکر احادیث و جملات بزرگان به تغذیه ی روح شهروندان می پردازد.
همچنین در حرکتی زیبا و آموزنده اقدام به چاپ احادیث از ائمه به صورت تابلوهای دیواری نموده که در همه ی واحدهای زیر نظر خود که بالغ بر 100 عدد می باشد، نصب شده و هر دو هفته یکبار عوض شده و احادیث جدیدی جایگزین می گردد.
این واحد با پوشش خبری تمام مراسم ها، جشن ها و همایش هایی که برگزار می گردد و بازتاب آنها در سایت، جامعه ی تحت پوشش خود را به آگاهی می رساند. همچنین ارائه ی گزارش عملکرد ماهانه و سالانه به صورت جزیی و کلی و بازتاب آن به صورت کتابچه و یا نماهنگ و ارسال آن به ادارات مختلف علاوه بر ارائه ی یک گزارش از تمام فعالیت های خود به اطلاع رسانی می پردازد و در واقع واحد روابط عمومی در نقش آینه ی تمام نمایی از فعالیت های معاونت فرهنگی ظاهر می گردد.
بزرگوارانی که از ابتدا مدیریت این واحد را بر عهده داشته اند عبارتند از آقایان حامد معصومی، هادی اعلائی نسب و هادی معصومی.

بنر شهریار ، روابط عمومی